. Smoothie proti bolesti hlavy • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Smoothie proti bolesti hlavy

Občasným bolestiam hlavy podľahne z času na čas každý z nás. Môžu to byť bolesti z vyčerpania, zo stresu, z nedostatočného pitného režimu, alebo môžu signalizovať nedostatok spánku, či začínajúcu chorobu.
Ak však trpíte migrénami, je to celkom iná choroba. Migréna je ochorenie spojené so silnými bolesťami hlavy, ktoré sú tak intenzívne, že človek nie je niekoľko hodín schopný sa koncentrovať, dostáva závraty.. Medzi príznaky patrí tiež nechuť do jedla, zvýšená citlivosť na svetlo a dvojité videnie. Migréna je často intenzívnejšia na jednej strane hlavy, je to pulzujúca bolesť, ktorá často končí vracaním.
Pre tých, ktorí túto nepríjemnú chorobu dôverne poznajú odporúčame túto výbornú zeleninovú šťavu, ktorá pomáha zmierňovať príznaky bolesti hlavy a pri dlhodobom užívaní pomáha liečiť migrénu.
Alebo si skúste pripraviť bylinkové smoothie.

Ingrediencie:

1 mrkva

3cm stopkového zeleru

1/2 petržlenu

20 špenátových listov

1/2 cvikly

1 šalátová uhorka

Postup:

 1.

Všetky ingrediencie spolu dobre premiešame vo vysokootáčkovom mixéri, ideálnym na výrobu smoothie je napríklad mixér Vitamix. V prípade, že by sa vám zelenina nemixovala optimálne, pridajte 1-2dcl vody.

2.

Šťavu pijeme 7 dní – ideálne NIE ráno nalačno, aby nám neochladila trávenie. V prípade potreby môžme šťavu dochutiť citrónom.

Pridať komentár

* Prosím vyplňte všetky polia správne

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín


Kto je začiatočník a kto pokročilý "Zistiť viac"

Náhradný Termin


Kto je začiatočník a kto pokročilý "Zistiť viac"

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 150€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli. Za odpovede dostanete od nás malý darček priamo na pobyte - platí pre nových účastníkov :

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ:
ánonie


Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC