. Moxovanie – technika liečby a dlhovekosti • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Moxovanie – technika liečby a dlhovekosti

Moxovanie je stará čínska technika liečby, pri ktorej vieme byť sami sebe domácim lekárom. Ide o liečbu pomocou moxy, ktorej súčasťou je bylina palina. Tá má viac ako 7 antibiotických zložiek a pomáha pri rôznych zdravotných problémoch. Je bez vedľajších účinkov a pomôcť vie ako preventívna metóda, ale tiež pri liečbe akútnych či chronických zdravotných problémov.

Jej hlavné účinky:

 • prehrievanie : syndróm studených nôh a rúk, anémia, stuhnutosť šije a chrbta, krížovej časti chrbtice, ofúknutie vetrom, seknutia, reumatické a iné kĺbne ochorenia z chladu
 • pri vírusových ochoreniach a chrípke
 • vysúšanie vlhkosti – zahlienenie, plesne na nohách, opuchy, nahromadená voda, opuchy slizníc, prínosových dutín, zdržiavanie vody, problémy s lymfatickým systémom
 • podpora imunity, liečba sezónnej alergie, astma, anémia, liečba pásového oparu
 • vhodná pri liečbe tráviacich problémov a nechutenstve
 • pri nervovej slabosti, psychickom vyčerpaní a nespavosti
 • dlhodobé chronické ochorenia

Pri moxovaní sa používajú rôzne druhy moxí ale tiež techniky a spôsoby moxovania podľa jednotlivých zdravotných problémov.

Výhodou je, že to dokáže každý v domácich podmienkach a vie tak pomôcť sebe aj svojim blízkym.

Moxovanie je:

 • finančne nenáročné
 • dostupné
 • bez potreby ovládania akupunktúrnych bodov
 • bezpečné bez vedľajších účinkov
 • ľahko naučiteľné

Ak chcete vedieť viac o moxovaní , chcete si osvojiť jeho techniky dostať tipy akú moxu si vybrať z ponuky na trhu ako aj veľa ďalších rad, tipov a informácií, odporúčame náš video kurz moxovania, kde si ukážeme všetky teoretické a najmä praktické rady pri moxovaní. Viac info o ňom nájdete tu: https://www.babickinebylinky.sk/knihy-a-kurzy/video-kurz-moxovanie/

Pridať komentár

* Prosím vyplňte všetky polia správne

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Kamión.