. Zdravá zmrzlina bez mlieka, cukru a vajec • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Zdravá zmrzlina bez mlieka, cukru a vajec

detoxpobyt.sk_recept

Ak sme kúpili banánov viac ako sme zvládli zjesť a sú viac hnedé ako  žlté, tak ich pred vyhodením zachránim takto: ošúpem, vložím do dózy (buď celé alebo ich ešte rozpolím), dám zamraziť. Keď si o pár dní na ne spomeniem, alebo, ak príde deťom chuť na zmrzku, pripravím im túto zdravú pochúťku bez mlieka, cukru a vajec.

Ingrediencie:

banány

mandle / orechy

strúhaný kokos

pravý vanilkový prášok

kokosové mlieko (môže byť aj obyčajné alebo biely jogurt)

pár kvapiek kokosového olej

agáve sirup alebo javorový

Postup:

1.

Banány vložíte do mixéra (ja používam profesionálny mixér nakoľko zmrznuté banány nerozmixuje len tak hocičo)), pridáme mandle alebo orechy, strúhaný kokos, pravý vanilkový prášok, kokosové mlieko, pár kvapiek kokosového oleja. Dosladíme agáve sirupom alebo javorovým sirupom. Komu je ešte treba, tak domácim medíkom priamo od včelára.

2.

Rozmixujeme, dáme zamraziť do nádobky na výrobu nanukov a deti sa budú zalizovať až za ušami 🙂

Doprajte si: profi mixér nielen na výrobu zmrzliny s 10% zľavou a kódom Bylinky1 tu: https://www.vitarian.sk/vitamix-explorian-e310-720?fbclid=IwAR2kB7QKnE0o7Gy-kqOHJj8QQmlp6voeaCsKKeS0qQV5Hk3PSU35AZ0lGVg

10% zľava platí na všetky stroje v ponuke 🙂

Pridať komentár

* Prosím vyplňte všetky polia správne

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Strom.