. Staň sa súčasťou našej detox rodiny / detoxpobyt.sk

Staň sa súčasťou našej detox rodiny :)

Pomaly končíme siedmu sezónu organizovania našich detoxpobytov a za ten čas našimi rukami prešlo cez 700 detoxikujúcich. Naša práca na zlepšení fyzického aj duševného zdravia našich účastníkov nás veľmi baví a dáva nám zmysel. Každý ročník nás posúva ďalej, neustále sa od našich účastníkov učíme a zdokonaľujeme našu prácu. Opäť ju máme chuť posunúť na vyšší level. 🙂 Náš tím sa z pôvodného jedného človeka rozrástol na terajších 7 členov. Fungujeme a cítime sa spolu skôr ako rodina než kolegovia a na každý pobyt sa úprimne jeden na druhého veľmi tešíme. Vzájomne obdivujeme svoje dary a talenty a tešíme sa, že môžeme napredovať spolu. Jedna má dar reči a schopnosť liečiť slovom, druhá má dar manažovať, predvídať a dokonale asistovať, tretia má zlaté ruky, ktoré aj jemným dotykom uvoľnia a rozpustia všetko zablokované.. a mohli by sme takto pokračovať donekonečna, pretože si naozaj vážime cnosti toho druhého a spolu tvoríme skvelý tím. 🙂 Teraz máš príležitosť stať sa jeho súčasťou. 🙂

Máš pocit, že by si vedel/a pomôcť s napredovaním našich pobytov a pri ich organizácii? Je ti téma očisty tela a mysle blízka? Alebo máš iné dary a rád/rada by si sa podieľal/a na organizácii takýchto pobytov? Tak sa pridaj k nám. Ak máš:

  • dar reči, rada píšeš texty a články,
  • fotíš / kameruješ – baví Ťa zachytávať momenty,
  • máš organizačné schopnosti – rád/rada organizuješ podujatia, baví Ťa hľadať partnerov, rozvíjať spolupráce,
  • venuješ sa zaujímavej činnosti, resp. láka Ťa s ňou začať,
  • programuješ a chcel by si nám pomôcť s našim online prostredím,
  • máš marketingové skúsenosti alebo zručnosti,
  • si rodená asistentka a rada sa hrabeš v papieroch,
  • chceš robiť popri svojej práci niečo zmysluplné a učiť sa od nás?

Predstav sa nám. Napíš nám o svojich daroch, v čom si dobrý/á, v čom by si nám mohol/mohla pomôcť, prečo Ťa to k nám láka. Veľmi radi Ťa k sebe príjmeme a necháme sa inšpirovať ďalšou talentovanou bytosťou.

Tvoj príbeh a dôvod, prečo by si sa k nám chcel/a pridať zašli na info@detoxpobyt.sk. Tešíme sa na teba. 🙂

Pridať komentár

* Prosím vyplňte všetky polia správne

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Lietadlo.