. Vzdelanie • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Cieľom našich detoxikačných pobytov nie je len poskytnutie podpory počas pobytu ale aj príprava na život v realite.

Našou úlohou je, aby sme vám týždeň počas ktorého budete detoxikovať spríjemnili náučným programom a zároveň vám ukázali nové cesty a spôsoby liečby a starostlivosti o svoje telo a celkové zdravie.

Počas detoxikácie vám odprezentujeme prednášky z rôznych druhov alternatívnej liečby či zdravého životného štýlu, aby ste mali možnosť rozšíriť si obzory a vybrať si pre seba to pravé. Na prednášky pozývame výživových poradcov, odborníkov na čínsku medicínu a pod. alebo si urobíme zaujímavý workshop, teda vás naučíme niečo, čo budete vedieť využiť aj doma.

Na predchádzajúcich pobytoch našich účastníkov zaujalo napríklad bankovanie, moxovanie, či výroba prírodnej kozmetiky. Budeme sa veľa rozprávať aj o bylinkách a prírodnej liečbe, počas prechádzok si možno nazbierame alebo sa naučíme spoznávať bylinky (podľa ročného obdobia). Program našich detoxikačných pobytov je pestrý a neustále ho dopĺňame.

Vyhýbame sa prezentáciám s reklamným charakterom, nikto vám nebude vnucovať nákup výživových doplnkov, či prístrojov na zaručené ozdravenie. Našim cieľom je odovzdať vám informácie z celostnej medicíny a zanechať vo vás veľa inšpirácie a otázok pre ďalší život 🙂

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Strom.