. Informácie o pobyte • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Pre koho je pobyt určený:

Pre mužov aj ženy vo veku 18-99 rokov (a možno aj viac :)), ktorí sa rozhodli vziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk.

Pobyt s detoxikáciou je mimoriadne vhodný pre ľudí, ktorí bojujú s akné, alergiou, astmou, kĺbovými ochoreniami, kožnými problémami , spomaleným trávením a vylučovaním, zápchou a nadváhou. Pri vysokom krvnom tlaku, srdcovo- cievnych ochoreniach, oslabenej imunite alebo ak už jednoducho dlhšie cítite, že potrebujete absolútny oddych v tichu, rozjímaní, pri aktívnom oddychu sami so sebou. Pre tých, ktorí chcú zažiť na fyzickej aj psychickej úrovni behom jedného týždňa absolútne sebazrodenie a chcú sa naučiť žiť zdravšie bez ďalšieho jojo efektu – presne vám odporúčame zúčastniť sa detoxikačného pobytu na šťavách. Vďaka tomuto pobytu prekročíte svoju komfortnú zónu a zistíte, že svoje telo a dušu ste doteraz vlastne nepoznali. Budete prekvapení tým, akí ste vitálni, svieži a šťastní a ako málo stačí na to, aby telo zregenerovalo a doslova omladlo. Vyskúšajte s nami tento ozdravný pobyt na ktorom sa pomocou hladovky (pri ktorej vôbec nebudete hladní :)) stanete novým človekom 🙂

Pobyt nie je vhodný pre tehotné ženy, malé deti a ľudí trpiacimi cukrovkou I. typu s inzulínom. Kapacita penziónu neumožňuje ubytovanie vašich detí na pobyte s vami. Čo je v podstate plusom, nakoľko pobyt je určený na vašu absolútnu regeneráciu, kedy sa máte venovať na 100% iba sebe. Kapacita na pobyte je limitovaná na 25 účastníkov – nechceme, aby boli z pobytov masovky, ale chceme sa každému účastníkovi venovať individuálne a stráviť tento týždeň v pokoji a tichu.

Po odoslaní prihlasovacieho dotazníka, ktorý je na konci tejto stránky Vám do 5 dní potvrdíme rezerváciu miesta. Následne budete vyzvaní na úhradu zálohy za pobyt vo výške 200€. 6 týždňov pred samotným pobytom budete vyzvaní na doplatok zvyšnej sumy (to je 279€, pri samostatnej izbe 544€).

Čo budeme jesť/piť:

Počas celého pobytu budeme detoxikovať, to znamená piť špeciálne namiešané čaje našou fytoterapeutkou určené na detoxikáciu orgánov pomocou ktorých telo dokáže odvádzať najviac škodlivých látok z tela. K tomu budú podávané čerstvo lisované nepasterizované ovocné a zeleninové šťavy, citrónová šťava a čistá voda + chutné tekuté prekvapenie. Dobrá správa je, že jesť nebudeme žiadnu tuhú stravu. Verte mi, že to dokážete tak ako všetci pred vami a dokonca aj bez vážnych pocitov hladu 🙂

Miesto pobytu a ubytovanie:

Na detoxikáciu vyberáme vždy miesta, ktoré sú na to ako stvorené, zasadené do okolitých lesov a pahorkov. Príroda, čistý vzduch, spev vtákov – všetko čo potrebujete na to, aby sa vám duša upokojila a telo pookrialo. Vyberáme ideálne prostredie na túry a prechádzky po okolí. Ubytovanie sa snažíme vyberať tak, aby sme neboli rušení ostatnými hosťami a mali sme súkromie, vyhýbame sa veľkým hotelom.

Organizačné informácie:

1 týždeň pred nástupom na pobyt dostanete všetky bližšie informácie, mapu penziónu, odporúčania „čo so sebou“ ako aj doporučené pokyny ohľadom stravovania pred nástupom na pobyt.

ČO JE NAŠIM CIEĽOM

“Sama som absolvovala niekoľko detoxikačných pobytov na Slovensku a v Čechách a preto viem, čo by na detox pobytoch nemalo chýbať a čo by tam rozhodne nemalo byť. Kapacita pobytov je obmedzená na 25 osôb. Nechceme z našich ozdravných pobytov robiť „masovky“, ale riešiť s vami vaše zdravotné problémy individuálne a motivovať vás rozhovormi a inšpiratívnymi prednášajúcimi prirodzene k zdravšiemu životnému štýlu. Na našich pobytoch sa stretáva malá skupina rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí sa navzájom motivujú a inšpirujú. Na základe častých dotazov musíme doplniť aj informáciu, že NIE, na našich pobytoch nepodávame bujón ani proteínové tyčinky a nebudeme z vášho času, ktorý ste si vyčlenili na regeneráciu a oddych ukrajovať a umožňovať rôznym spoločnostiam reklamnú prezentáciu ich produktov. Toto je váš týždeň a zaslúžite si ho prežiť tak, aby ste naň nikdy nezabudli :)” (Miriam)

18.3. – 24.3. 2024 Penzión Harmónia, Modra

Počet voľných miest: OBSADENÉ, možnosť prihlásiť sa ako náhradník

 

Dozvedieť sa viac

8.4. – 14.4. 2024 Penzión Harmónia, Modra

Počet voľných miest: OBSADENÉ, možnosť prihlásiť sa ako náhradník

 

Dozvedieť sa viac

6.5. – 12.5. 2024 Penzión Harmónia, Modra

Počet voľných miest: OBSADENÉ, možnosť prihlásiť sa ako náhradník

 

Dozvedieť sa viac

12.6. – 18.6. 2024 Penzión Harmónia Modra

Počet voľných OBSADENÉ možnosť prihlásiť sa ako náhradník

 

Dozvedieť sa viac

2.9 – 8.9. 2024 Penzión Harmónia Modra

Počet voľných miest: OBSADENÉ, možnosť prihlásiť sa ako náhradník

 

Dozvedieť sa viac

30.9 – 6.10. 2024 Penzión Harmónia Modra

Počet voľných miest: 12 z 25

 

Dozvedieť sa viac

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Lietadlo.