. Informácie o Pobyte • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Pre koho je pobyt určený:

Pre mužov aj ženy vo veku 18-99 rokov (a možno aj viac :)), ktorí sa rozhodli vziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk.

Pobyt s detoxikáciou je mimoriadne vhodný pre ľudí, ktorí bojujú s akné, alergiou, astmou, kĺbovými ochoreniami, kožnými problémami , spomaleným trávením a vylučovaním, zápchou a nadváhou. Pri vysokom krvnom tlaku, srdcovo- cievnych ochoreniach, oslabenej imunite alebo ak už jednoducho dlhšie cítite, že potrebujete absolútny oddych v tichu, rozjímaní, pri aktívnom oddychu sami so sebou. Pre tých, ktorí chcú zažiť na fyzickej aj psychickej úrovni behom jedného týždňa absolútne sebazrodenie a chcú sa naučiť žiť zdravšie bez ďalšieho jojo efektu – presne vám odporúčame zúčastniť sa detoxikačného pobytu na šťavách. Vďaka tomuto pobytu prekročíte svoju komfortnú zónu a zistíte, že svoje telo a dušu ste doteraz vlastne nepoznali. Budete prekvapení tým, akí ste vitálni, svieži a šťastní a ako málo stačí na to, aby telo zregenerovalo a doslova omladlo. Vyskúšajte s nami tento ozdravný pobyt na ktorom sa pomocou hladovky (pri ktorej vôbec nebudete hladní :)) stanete novým človekom 🙂

Pobyt nie je vhodný pre tehotné ženy, malé deti a ľudí trpiacimi cukrovkou I. typu s inzulínom. Kapacita penziónu neumožňuje ubytovanie vašich detí na pobyte s vami. Čo je v podstate plusom, nakoľko pobyt je určený na vašu absolútnu regeneráciu, kedy sa máte venovať na 100% iba sebe. Kapacita na pobyte je limitovaná na 20 účastníkov – nechceme, aby boli z pobytov masovky, ale chceme sa každému účastníkovi venovať individuálne a stráviť tento týždeň v pokoji a tichu.

Čo budeme jesť/piť:

Počas celého pobytu budeme detoxikovať, to znamená piť špeciálne namiešané čaje našou fytoterapeutkou určené na detoxikáciu orgánov pomocou ktorých telo dokáže odvádzať najviac škodlivých látok z tela. K tomu budú podávané čerstvo lisované nepasterizované ovocné a zeleninové šťavy, citrónová šťava a čistá voda + chutné tekuté prekvapenie. Dobrá správa je, že jesť nebudeme žiadnu tuhú stravu. Verte mi, že to dokážete tak ako všetci pred vami a dokonca aj bez vážnych pocitov hladu 🙂

Miesto pobytu a ubytovanie:

Na detoxikáciu vyberáme vždy miesta, ktoré sú na to ako stvorené, zasadené do okolitých lesov a pahorkov. Príroda, čistý vzduch, spev vtákov – všetko čo potrebujete na to, aby sa vám duša upokojila a telo pookrialo. Vyberáme ideálne prostredie na túry a prechádzky po okolí. Ubytovanie sa snažíme vyberať tak, aby sme neboli rušení ostatnými hosťami a mali sme súkromie, vyhýbame sa veľkým hotelom.

Organizačné informácie:

Pred nástupom na pobyt dostanete všetky bližšie informácie, mapu penziónu, odporúčania „čo so sebou“ ako aj doporučené pokyny ohľadom stravovania pred nástupom na pobyt.

ČO JE NAŠIM CIEĽOM

“Sama som absolvovala niekoľko detoxikačných pobytov na Slovensku a v Čechách a preto viem, čo by na detox pobytoch nemalo chýbať a čo by tam rozhodne nemalo byť. Kapacita pobytov je obmedzená na 20 osôb. Nechceme z našich ozdravných pobytov robiť „masovky“, ale riešiť s vami vaše zdravotné problémy individuálne a motivovať vás rozhovormi a inšpiratívnymi prednášajúcimi prirodzene k zdravšiemu životnému štýlu. Na našich pobytoch sa stretáva malá skupina rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí sa navzájom motivujú a inšpirujú. Na základe častých dotazov musíme doplniť aj informáciu, že NIE, na našich pobytoch nepodávame bujón ani proteínové tyčinky a nebudeme z vášho času, ktorý ste si vyčlenili na regeneráciu a oddych ukrajovať a umožňovať rôznym spoločnostiam reklamnú prezentáciu ich produktov. Toto je váš týždeň a zaslúžite si ho prežiť tak, aby ste naň nikdy nezabudli :)” (Miriam)

30.3. – 5.4.2019 Penzión Areál zdravia, Jedľové Kostoľany (pre začiatočníkov)

Počet voľných miest: VYPREDANÉ
Možnosť prihlásiť sa ako náhradník

Dozvedieť sa viac

15.7. – 21.7.2019 Penzión Harmónia, Modra (pre začiatočníkov)

Počet voľných miest: VYPREDANÉ Možnosť prihlásiť sa ako náhradník.

Dozvedieť sa viac

23.4. – 28.4.2019 Penzión Harmónia, Modra (pre pokročilých)

Počet voľných miest: VYPREDANÉ
Možnosť prihlásiť sa ako náhradník

Dozvedieť sa viac

9.9. – 15.9.2019 Penzión Harmónia, Modra (pre začiatočníkov)

Počet voľných miest: VYPREDANE. Možnosť prihlásiť sa ako náhradník.

Dozvedieť sa viac

24.6. – 30.6.2019 Penzión Harmónia, Modra (pre začiatočníkov)

Počet voľných miest: VYPREDANÉ. Možnosť prihlásiť sa ako náhradník.

Dozvedieť sa viac

7.10 – 13.10.2019 Penzión Harmónia, Modra (pre začiatočníkov)

Počet voľných miest: VYPREDANÉ.  Možnosť prihlásiť sa ako náhradník.

Dozvedieť sa viac

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin


Kto je začiatočník a kto pokročilý "Zistiť viac"

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Alergia na zeleninu/ovocie (nižšie vypíšte druhy zeleniny a ovocia, na ktoré máte alergiu, alergia na peľ, byliny)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 150€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu.)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli :

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC

Please leave this field empty.