Vzdelanie

Vzdelanie

Cieľom našich detoxikačných pobytov nie je len poskytnutie podpory počas pobytu ale aj príprava na život v realite.

Našou úlohou je, aby sme vám týždeň počas ktorého budete detoxikovať spríjemnili náučným programom a zároveň vám ukázali nové cesty a spôsoby liečby a starostlivosti o svoje telo a celkové zdravie.

Počas detoxikácie vám odprezentujeme prednášky z rôznych druhov alternatívnej liečby či zdravého životného štýlu, aby ste mali možnosť rozšíriť si obzory a vybrať si pre seba to pravé. Na prednášky pozývame výživových poradcov, odborníkov na čínsku medicínu a pod. alebo si urobíme zaujímavý workshop, teda vás naučíme niečo, čo budete vedieť využiť aj doma.

Na predchádzajúcich pobytoch našich účastníkov zaujalo napríklad bankovanie, moxovanie, či výroba prírodnej kozmetiky. Budeme sa veľa rozprávať aj o bylinkách a prírodnej liečbe, počas prechádzok si možno nazbierame alebo sa naučíme spoznávať bylinky (podľa ročného obdobia). Program našich detoxikačných pobytov je pestrý a neustále ho dopĺňame.

Vyhýbame sa prezentáciám s reklamným charakterom, nikto vám nebude vnucovať nákup výživových doplnkov, či prístrojov na zaručené ozdravenie. Našim cieľom je odovzdať vám informácie z celostnej medicíny a zanechať vo vás veľa inšpirácie a otázok pre ďalší život 🙂

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno*

Adresa*

Telefón*

Termin

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Ak ste sa už na našom pobyte zúčastnili, uveďte, prosím, termín:

Choroby alebo zdravotné problémy:

Alergia na zeleninu/ovocie (nižšie vypíšte druhy zeleniny a ovocia, na ktoré máte alergiu

Evidenčné číslo vozidla:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 60€
ánonie

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli :

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk. Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.

Please leave this field empty.