. O nás • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Alternatívnej medicíne, zdravému životnému štýlu, zdravým receptom a poradenstvu sa venujem niekoľko rokov. V roku 2011 som začala svoje skúsenosti, poznatky, rady a tipy o zdraví posúvať aj širšej verejnosti cez FB stránku Babičkina záhrada. Ľudia boli čoraz lačnejší po praktických radách a článkoch ako aj po konkrétnych slovenských dodávateľoch a výrobcoch kvalitných produktov. Často sa nás pýtali na osvedčeného včelára, mydlára a pod.

To nás priviedlo v roku 2012 k založeniu e-shopu s biopotravinami, prírodnou kozmetikou a ekodrogériou od výhradne slovenských a českých výrobcov, ktorých sme s radosťou vyhľadávali a navštevovali na ich farmách. Naďalej sme sa venovali stále sa rozširujúcej FB komunite, kde sme poskytovali zdarma poradenstvo aj pre konkrétne zdravotné problémy a ich alternatívnu prírodnú liečbu.

Postupom času však otázky a prosby o radu narastali do rozmerov, ktoré som nebola schopná sama poctivo zodpovedať a hlavne – zdravotné problémy našich zákazníkov sa začali cyklicky opakovať. Ľudia, ktorí ku mne prichádzali sa najviac potrebovali zbaviť stresu, alergií, kožných problémov, či tráviacich ťažkostí.

Začala som si čoraz viac potvrdzovať to, čo som sama už dávno vedela – že väčšina zdravotných ťažkostí sa začína stravou a keď je nesprávna, naše telo sa čoraz viac zanáša toxínmi a postupne nie je schopné si spoľahlivo poradiť so žiadnou chorobou.

Formou emailov alebo poradenstva v predajni Dobromysel však nebolo možné odovzdať ľuďom dostatok informácií a na základe vlastnej skúsenosti som vedela, že to chce viac ako len hodinovú konzultáciu. Potrebovala som zmeniť ich návyky, venovať sa ľuďom hlbšie a povedať im o dôležitosti pravidelných očistných techník.

Myšlienka, že budem mať možnosť sprevádzať ľudí počas toho, ako sa budú učiť uzdraviť si svoje telo pomocou vlastnej vnútornej sily ma začala nadchýnať a táto energia ma viedla až k organizovaniu môjho prvého detoxikačného pobytu, ktorý mi potvrdil, že je to správna cesta.

Detoxikačné pobyty som sama absolvovala niekoľkokrát, pod vedením rôznych ľudí. Po všetkých z nich mi v hlave ostalo niečo, čo mi na nich chýbalo, informácie, ktoré som sa nedozvedela a musela som si ich dohľadať po príchode domov. V hlave som si začala kresliť predstavu ideálneho pobytu, ktorú sa postupne snažím pretaviť do reality.

Mojou snahou je pripraviť vám pobyt, ktorý bude v prvom rade ozdravný. Počas pobytu sa vám budem plnohodnotne venovať, sprevádzať vás a odpovedať vám na všetky vaše otázky.

Poradím vám rôzne druhy ozdravných techník, ktoré pomáhajú odstraňovať z tela toxíny. Počas pobytu budeme spolu veľa cvičiť jógu, cchi-kung, robiť dýchacie cvičenia a možno aj meditovať. Mojim cieľom je, aby ste sa naučili stíšiť sa, venovať sa svojim myšlienkam a aby ste na chvíľu zabudli na uponáhľanú dobu, ktorej sme súčasťou.

Pobyt odporúčam aj tým, ktorí chcú zrelaxovať, byť sami so sebou v príjemnom prostredí a tým, ktorí sa chcú dozvedieť niečo nové o zdravom životnom štýle. Na detoxikačnom pobyte sa snažím priniesť vždy nové informácie z rôznych oblastí toho, čomu sa venujem – čínska medicína, akupuntkúra, bankovanie, prírodné liečenie a prírodná kozmetika.

Budeme skúšať bankovanie, liečbu teplom a pripravených bude množstvo prednášok a zaujímavých workshopov. Prednášky na pobyte nebudú len mojou parketou, ale prinesiem vám aj mojich priateľov a rôznych inšpiratívnych ľudí, ktorí ma fascinujú svojim životným príbehom a verím, že niečo nové naučia aj vás.

Je pre mňa dôležité, aby účastníci pobytu neskĺzli hneď po príchode domov do starých zabehnutých koľají, preto sa na pobyte budeme deliť aj o zdravé recepty a tipy na zdravé a rýchle stravovanie.

Detoxikačný pobyt pod mojim vedením je vytvorený tak, aby ste si počas neho oddýchli, zrelaxovali a zároveň ozdravili svoje telo. A aby ste z neho v posledný deň odchádzali naplnení, zrelaxovaní, plní radosti a nekonečnej pozitivity, ktorú si odnesiete domov, do svojich každodenných povinností.

Vítam Vás na našej stránke, dobre sa tu porozhliadnite a verím, že sa čoskoro vidíme na jednom z našich detox pobytov ?

PhDr. Miriam Latečková

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Hviezda.