. O nás • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela
Detoxikacny Pobyt Miriam Lateckova

Alternatívnej medicíne, zdravému životnému štýlu, zdravým receptom a poradenstvu sa venujem niekoľko rokov. V roku 2011 som začala svoje skúsenosti, poznatky, rady a tipy o zdraví posúvať aj širšej verejnosti cez FB stránku Babičkina záhrada. Ľudia boli čoraz lačnejší po praktických radách a článkoch ako aj po konkrétnych slovenských dodávateľoch a výrobcoch kvalitných produktov. Často sa nás pýtali na osvedčeného včelára, mydlára a pod.

To nás priviedlo v roku 2012 k založeniu e-shopu s biopotravinami, prírodnou kozmetikou a ekodrogériou od výhradne slovenských a českých výrobcov, ktorých sme s radosťou vyhľadávali a navštevovali na ich farmách. Naďalej sme sa venovali stále sa rozširujúcej FB komunite, kde sme poskytovali zdarma poradenstvo aj pre konkrétne zdravotné problémy a ich alternatívnu prírodnú liečbu.

Postupom času však otázky a prosby o radu narastali do rozmerov, ktoré som nebola schopná sama poctivo zodpovedať a hlavne – zdravotné problémy našich zákazníkov sa začali cyklicky opakovať. Ľudia, ktorí ku mne prichádzali sa najviac potrebovali zbaviť stresu, alergií, kožných problémov, či tráviacich ťažkostí.

Začala som si čoraz viac potvrdzovať to, čo som sama už dávno vedela – že väčšina zdravotných ťažkostí sa začína stravou a keď je nesprávna, naše telo sa čoraz viac zanáša toxínmi a postupne nie je schopné si spoľahlivo poradiť so žiadnou chorobou.

Formou emailov alebo poradenstva v predajni však nebolo možné odovzdať ľuďom dostatok informácií a na základe vlastnej skúsenosti som vedela, že to chce viac ako len hodinovú konzultáciu. Potrebovala som zmeniť ich návyky, venovať sa ľuďom hlbšie a povedať im o dôležitosti pravidelných očistných techník.

Myšlienka, že budem mať možnosť sprevádzať ľudí počas toho, ako sa budú učiť uzdraviť si svoje telo pomocou vlastnej vnútornej sily ma začala nadchýnať a táto energia ma viedla až k organizovaniu môjho prvého detoxikačného pobytu, ktorý mi potvrdil, že je to správna cesta.

Detoxikačné pobyty som sama absolvovala niekoľkokrát, pod vedením rôznych ľudí. Po všetkých z nich mi v hlave ostalo niečo, čo mi na nich chýbalo, informácie, ktoré som sa nedozvedela a musela som si ich dohľadať po príchode domov. V hlave som si začala kresliť predstavu ideálneho pobytu, ktorú sa postupne snažím pretaviť do reality.

Babičkine bylinky - všetko o bylinkách

Mojou snahou je pripraviť vám pobyt, ktorý bude v prvom rade ozdravný. Počas pobytu sa vám budem plnohodnotne venovať, sprevádzať vás a odpovedať vám na všetky vaše otázky.

Poradím vám rôzne druhy ozdravných techník, ktoré pomáhajú odstraňovať z tela toxíny. Počas pobytu budeme spolu veľa cvičiť jógu, cchi-kung, robiť dýchacie cvičenia a možno aj meditovať. Mojim cieľom je, aby ste sa naučili stíšiť sa, venovať sa svojim myšlienkam a aby ste na chvíľu zabudli na uponáhľanú dobu, ktorej sme súčasťou.

Kniha Bylinky z babičkinej záhrady

Pobyt odporúčam aj tým, ktorí chcú zrelaxovať, byť sami so sebou v príjemnom prostredí a tým, ktorí sa chcú dozvedieť niečo nové o zdravom životnom štýle. Na detoxikačnom pobyte sa snažím priniesť vždy nové informácie z rôznych oblastí toho, čomu sa venujem – čínska medicína, akupuntkúra, bankovanie, prírodné liečenie a prírodná kozmetika.

Budeme skúšať bankovanie, liečbu teplom a pripravených bude množstvo prednášok a zaujímavých workshopov. Prednášky na pobyte nebudú len mojou parketou, ale prinesiem vám aj mojich priateľov a rôznych inšpiratívnych ľudí, ktorí ma fascinujú svojim životným príbehom a verím, že niečo nové naučia aj vás.

Je pre mňa dôležité, aby účastníci pobytu neskĺzli hneď po príchode domov do starých zabehnutých koľají, preto sa na pobyte budeme deliť aj o zdravé recepty a tipy na zdravé a rýchle stravovanie.

Detoxikačný pobyt pod mojim vedením je vytvorený tak, aby ste si počas neho oddýchli, zrelaxovali a zároveň ozdravili svoje telo. A aby ste z neho v posledný deň odchádzali naplnení, zrelaxovaní, plní radosti a nekonečnej pozitivity, ktorú si odnesiete domov, do svojich každodenných povinností.

Vítam Vás na našej stránke, dobre sa tu porozhliadnite a verím, že sa čoskoro vidíme na jednom z našich detox pobytov 🙂

PhDr. Miriam Latečková

Skalný tím detoxpobytov okrem mňa tvoria:

Maťka Kazíková

Naša dvorná masérka J Jej zlaté ručičky pomáhajú už od roku 2011, kedy absolvovala masérsku školu v Piešťanoch. Neskôr ku klasickej masáži pridala kurzy bankovania, obľúbenú masáž lávovými kameňmi,  reflexnú masáž chodidiel, lymfomasáž  a iné. V rokoch 2011 -2014 navštevovala bakalárske štúdium na Inštitúte fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. Na pobyte je neoceniteľná jej pomoc fyzioterapeutky a skúsenosti s kineziotejpingom.

Ľubka Račeková

Je predovšetkým učiteľka jogy, ktorú vníma ako cestu k harmónii tela a mysle. Od prvého momentu sa detoxikujúci dokážu zaľúbiť do jej upokojujúceho hlasu a neoceniteľných skúsenostiach pri praktizovaní jógy. Má za sebou viacero seminárov, ktoré je rozšírili vedomosti a snahu byť kompetentná v tom, čo robí a čo ju baví.
– Jógu študuje od roku 2002
– Učiteľka jogy JS Ba– jogová spol. licencia od 2006
– Gravitjoga – Ba 2010
– Kurzy SM systém r. 2015,2016 ( s MUdr. Katkou a Zuzanou Smišekovými)
– Kurz s Borisom Tichanovským 2016
– Detská joga – Praha 2018
– Masérske kurzy – lymfodrenáž , klasická športová masáž r. 2018
– Od 2017 – 2020 trojročné štúdium pôvodnej jogy SAJ Košice

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin


Kto je začiatočník a kto pokročilý "Zistiť viac"

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Alergia na zeleninu/ovocie (nižšie vypíšte druhy zeleniny a ovocia, na ktoré máte alergiu, alergia na peľ, byliny)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 150€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu.)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli :

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC

Please leave this field empty.