. Portugalsko – poznávací pobyt, kde sa ponoríme do samých seba.

Toskánsko – relaxačno-poznávací pobyt v rozprávkovom prostredí toskánskych viníc a levandule

Relaxačný pobyt „Ponorenie sa do seba“  v neopakovateľne romantickom Toskánsku.

18.6.2025 – 24.6.2025

 

Taliansko – to je svet vôní, chutí a bezprostrednosti života Talianov. A Toskánsko je navyše jeho najromantickejší kút  s poliami plnými levandule a hektármi viniča, kam len oko dovidí.

Práve v tomto prostredí  budeme tráviť náš nezabudnuteľný toskánsky týždeň. A nielen tak tuctovo. Spoznávať svoje JA a krajinu budeme hneď na dvoch miestach.  Prvé dva dni strávime priamo v metropole Toskánska – vo Florencii. Budeme bývať priamo v centre, v unikátnom hoteli, odkiaľ budeme mať na skok ku všetkým pamiatkam aj typickým domácim pekárničkám a kaviarňam. Tu budeme mať príležitosť nasať históriu Florencie, povymetať najlepšie pizzérie a sedieť na námestí pri dobrej káve a croissantoch pozerajúc na život domácich Talianov. Florencia bude ideálnym miestom na nákup suvenírov, kvalitných kožených kabeliek, spoznávanie pamiatok, aj absolvovanie food tripu so sprievodcom.

 

 

 

Zvyšných 5 dní budeme v tichu nedotknutej prírody panstva z 15.st. ktoré je prestavané na originálne romantické kamenné domčeky, v ktorých sa budeme cítiť ako v rozprávke, obklopené viničmi, levandulou a olivovníkmi, mimo ruchu mesta  a turistov na mieste, kde dávajú srnky dobrú noc. Doslova 🙂

Rodinný statok je známy svojou srdečnosťou, osobným prístupom a dokonalou starostlivosťou o hostí. Na statku sa nachádzajú vinice s chodníčkami na dlhé prechádzky, bazén s krásnym výhľadom do doliny, biofarma, milión romantických zákutí ako stvorených na tiché meditácie, prechádzky i popíjanie kávy. Majitelia sa venujú spracovaniu vína a tak nebude chýbať večer venovaný typickej ochutnávke ich najlepších vín doplnenej domácimi toskánskymi syrmi a šunkami.

Kedy zažijeme Toskánsko: 18.6.2025 – 24.6.2025 (7 dní, 6 nocí)

Stravovanie: V rámci ubytovania v Chianti sú raňajky v cene. Vo Florencii sú raňajky mimo ceny ubytovania a raňajkovať budeme chodiť do miestnych pekárničiek a kaviarničiek.
Program: Budeme spoznávať nielen Toskánsko ale aj seba cez rôzne cvičenia a workshopy.

Do programu zaradíme :

3x hodina jógy (v cene pobytu)

Ochutnávka vín v Chianti (v cene pobytu)

Návšteva mestečka Castelline in Chianti a nákup suvenírov

Návšteva čarovného  a nezabudnuteľného mesta San Gimignano

Návšteva Michelinskej reštaurácie

Návšteva Florencie a jej pamiatok a najkrajších miest

Všetky výlety sú samozrejme dobrovoľné a necháme na každom účastníkovi, či bude chcieť svoj čas venovať spoznávaniu Toskánska alebo skôr čas tráviť relaxáciou, tichom a ničnerobením. Výlety sú variabilné, voliteľné a tak nie sú v cene pobytu ak nie je uvedené inak.

     

Spôsob dopravy: letecky alebo autom

Letenka je mimo ceny pobytu a pohybuje sa od 200-300€ , s jej kúpou vám radi pomôžeme.
Ak nemáte skúsenosti s kupovaním letenky alebo chcete pre istotu cestovať so skupinou, zabezpečíme vám spoločný let z Viedne.

Pri doprave autom záujemcov o tento typ dopravy navzájom prepojíme.

Iné dôležité informácie pre cestu do Toskánska:
– Občiansky preukaz alebo pas
– Žiadne očkovanie nie je potrebné
– Poistenie je pokryté z vášho bežného poistenia

V cene pobytu je: Ubytovanie na 6 nocí, turistický poplatok, 4x raňajky v Chianti, 3x hodina jógy, ochutnávka vín, prevoz z hotela do hotela

(Transfer z letiska a späť na letisko bude rozrátaný na mieste podľa počtu účastníkov v autách a je mimo ceny pobytu.)

Cena pobytu: 1090 € pri platbe zálohy 250€ do 31.7.2024

 

cena pobytu: 1190€ pri platbe zálohy 250€ do 30.9.2024

Cena pobytu: 1250€ pri platbe zálohy 250€ po 30.9.2024

 

V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás neváhaj kontaktovať mailom na info@detoxpobyt.sk alebo ešte lepšie sa porozprávame priamo na 0948450888 a radi ti zodpovieme všetko, čo vieme. 🙂

Aký je ďalší postup v prípade tvojho záujmu o Toskánsko?
Napíš nám na info@detoxpobyt.sk svoj záujem spolu s tvojim celým menom a priezviskom, adresou, mailovou adresou, telefónnym číslom a kontaktom na tvojho príbuzného.

Následne ti napíšeme mail s výzvou na úhradu zálohy za pobyt vo výške 250€. Pridáme ťa do našej whatsapp skupinky (cez tento kanál komunikujeme aj v Toskánsku)
O celom postupe cesty budete priebežne informovaní, vždy sa včas všetko dozviete, dôležité veci budeme aj viackrát pripomínať. Pred cestou dostanete presné odporúčania, čo si zbaliť,
čo radšej nechať doma, čo si zobrať do lietadla a veľa iných dôležitých informácií. 🙂

 

Pridať komentár

* Prosím vyplňte všetky polia správne

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Hviezda.