. Prečo iba 20 ľudí a iba 6 termínov? • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Prečo iba 20 ľudí a iba 6 termínov?

Veľmi pekne ďakujem za váš záujem o pobyt a dôveru, ktorú do nás vkladáte. Urobíme všetko preto, aby sme nesklamali a pobyt bol pre vás prelomovým zážitkom, ktorý vám ukáže cestu ako žiť a cítiť sa zdravšie. Posledné dni ma doslova “bombardujete” 🙂 so žiadosťami, aby som navýšila kapacity pobytu alebo pridala ďalšie termíny. Dovoľte mi, prosím, vysvetliť na tomto mieste 2 fakty, ktoré ma nepustia:

1. Kapacita detoxikujúcich na mojich pobytoch nemôže byť viac ako 20 ľudí. Verte mi, že mám na to dobrý dôvod. Možno sú machri, ktorí zvládnu 100 ľudí, ale ja to nie som 🙂 Chcem byť pre mojich detoxikujúcich plne prítomná a plne vedomá 24 hodín denne, ak je to potrebné a niekedy to tak naozaj aj je. Od veľmi skorej rannej prípravy dňa, kedy detoxikujúci ešte sladko spia alebo si robia svoje ranne detoxikačné rituály až po dobu, kedy už sladko spia a ja robím prípravy na ďalší deň. A celý čas medzi tým chcem byť detoxáčom nablízku, každého spoznať čo najviac do hĺbky, byť pripravená na ich otázky, čítať pulzy, pomáhať odhaľovať skryté rany a zážitky, ktoré viedli k zmenenému zdravotnému stavu, pozorovať a podľa pripravenosti upravovať program alebo cvičenie. Nielen byť tam, ale BYŤ TAM. A 20 ľudí je na túto aktivitu naozaj požehnane 🙂

2. Tento rok som vybrala 6 detoxikačných pobytov, ktoré sú z hľadiska zdravotného stavu vhodné v období od jari do jesene. (Nesúhlasím z viacerých dôvodov s detoxikáciou bez tuhej stravy počas zimy, absolventi detoxov vedia prečo). To znamená 1 pobyt každých 6 týždňov. Detoxikačné pobyty sú moja srdcovka, ktorú si skutočne užívam. Nie je to pre mňa práca a nechcem, aby sa ňou stala, nie je to aktivita, ktorá ma výlučne živí a nechcem, aby sa ňou niekedy výhradne stala. Čo je dobre, pretože ma to netlačí, aby som mala pobytov viac a viac. Nie som na ne odkázaná, nemusím ich robiť, chcem ich robiť 🙂 A hlavne si ich chcem užiť. Pretože sú pre mňa obrovskou školou, radosťou a vášňou a nechcem byť dohnaná k statusu, že ich budem robiť kvôli peniazom viac, čo by viedlo k tomu, že by som ich robila nasilu alebo by som z nich bola doslova otrávená. Pocítili by to obe strany. Hýčkam si ich vzácnosť a preto sa teším na každý jeden 🙂 Prajem si, aby pre mňa zostali čerešničkou, ktorú si doprajem pár krát do roka. A to najdôležitejšie: doma ma čakajú 3 deti :), takže zvyšných 46 týždňov roka by som bola rada jednoducho len mamou 🙂

A teraz už viete, prečo iba 20 ľudí a iba 6 termínov 🙂 Pekný večer, priatelia.

Pridať komentár

* Prosím vyplňte všetky polia správne

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín


Kto je začiatočník a kto pokročilý "Zistiť viac"

Náhradný Termin


Kto je začiatočník a kto pokročilý "Zistiť viac"

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 150€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli. Za odpovede dostanete od nás malý darček priamo na pobyte - platí pre nových účastníkov :

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ:
ánonie


Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC