. Portugalsko – poznávací pobyt, kde sa ponoríme do samých seba.

Portugalsko – poznávaco-spoznávací pobyt, kde privoniame nielen k Portugalsku, ale ponoríme sa aj do samých seba.

Aj vám pookreje duša, keď sa povie Portugalsko? – čerstvý vzduch vanúci od Atlantického oceánu, európska kultúra, nádherná divá príroda, vynikajúce víno a história Lisabonu – jedného z najstarších miest Európy, letecky iba na skok z Viedne? Portugalsko je nádherné v každom ročnom období, vytvára neopakovateľný mix starého s novým a rozhodne nepatrí medzi tuctové európske destinácie.

Jeho prednosti a široké možnosti rozhodli o Portugalsku ako o našom ďalšom zahraničnom pobyte. 🙂

Kedy zažijeme Portugalsko: 10.10.2023 – 17.10.2023 (8 dní, 7 nocí)
Odlet 10.10.2023 z Viedne (Rakúsko)
Odlet 17.10.2023 zo Setubal (Portugalsko)
Kde budeme ubytovaní: Hotel Casa Palmela, v meste Setubal

Tento prenádherný 5 hviezdičkový boutiq hotel je bývalým zámkom zo 17. storočia a presne tak sa v ňom budete cítiť. Ako princezné. 🙂 Pozrite sami TU. Poskytuje dokonalý luxus, výnimočnosť a hlboký relax a ponorenie sa do srdca prírodného parku Arrábida, v ktorom sa nachádza. Nečakajte žiadny ruch veľkomesta a diskotéky, ale dokonalú symbiózu s horami a portugalským vidiekom.

Už samotný zámok a jeho široké okolie ponúka pohľady doteraz nevídané. Navyše prímorské mestečko Setubal vzdialené pešou chôdzou necelú hodinku od zámku je rybársky raj známy delfínmi, ústim riek a plameniakmi.

Ubytovanie je zabezpečené v luxusných 2-posteľových izbách. V rámci ubytovania je k dispozícii vonkajší bazén, rozsiahla záhrada a park. Hotel má wellness so službami masérov (je možné si ich objednať priamo na mieste, mimo ceny pobytu).

     

    

Stravovanie: V rámci ubytovania v CasaPalmela sú raňajky a možnosť doobjednať si aj obed alebo večeru.
Program: Budeme spoznávať nielen Portugalsko, ale aj seba.

Do programu zaradíme návštevu prímorského mesta Setubal s jeho známym trhom, urobíme si výlet k najbližšej pláži a osviežime sa ponorením do oceánu, doprajeme si celodenný výlet do Lisabonu so slovenskou sprievodkyňou, ktorá nám ukáže z hlavného mesta Portugalska to najzaujímavejšie.

Všetky výlety sú samozrejme dobrovoľné a necháme na každom účastníkovi, či bude chcieť svoj čas venovať spoznávaniu Portugalska alebo skôr čas tráviť relaxáciou, tichom a ničnerobením. Výlety sú variabilné, voliteľné a tak nie sú v cene pobytu.

Miesto prírodného parku je ako stvorené na ponorenie sa nielen do mora, ale aj v tichu do seba. Budeme sa spoznávať cez kundalíny jógu, energetické cvičenia čchikungu a vedené meditácie, doprajeme si gongovú zvukovú kúpeľ, podporíme telo pred zimou metódami čínskej medicíny, zažijeme cvičenia dôvery aj tie na rozvoj intuície. Tento program, ktorým vás budú viesť organizátorky pobytu Aďka a Mima sú v cene pobytu.

                              

Letenka: letenka je mimo ceny pobytu a pohybuje sa od 200-250€ , s jej kúpou vám radi pomôžeme.
Ak nemáte skúsenosti s kupovaním letenky alebo chcete pre istotu cestovať so skupinou, zabezpečíme vám spoločný let z Viedne, prípadne transfer do Viedne.

Iné dôležité informácie pre cestu do Portugalska:
– Občiansky preukaz alebo pas
– Žiadne očkovanie nie je potrebné
– Poistenie je pokryté z vášho bežného poistenia

           

V cene pobytu je: Ubytovanie na 7 nocí, raňajky a program organizátoriek Aďky a Mimy
Cena pobytu: 1090 €

Transfer z letiska a späť na letisko bude rozrátaný na mieste podľa počtu účastníkov v autách a je mimo ceny pobytu.

V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás neváhaj kontaktovať mailom na info@detoxpobyt.sk alebo ešte lepšie sa porozprávame priamo na 0948450888 a radi ti zodpovieme všetko, čo vieme. 🙂

Aký je ďalší postup v prípade tvojho záujmu o Portugalsko?
Napíš nám na info@detoxpobyt.sk svoj záujem spolu s tvojim celým menom a priezviskom, mailovou adresou, telefónnym číslom, informáciou, či budeš chcieť zabezpečiť letenky alebo
odvoz na letisko do Viedne.

Následne ti napíšeme mail s výzvou na úhradu zálohy za pobyt vo výške 400€. Pridáme ťa do našej whatsapp skupinky (cez tento kanál komunikujeme aj v Portugalsku)
O celom postupe cesty budete priebežne informovaní, vždy sa včas všetko dozviete, dôležité veci budeme aj viackrát pripomínať. Pred cestou dostanete presné odporúčania, čo si zbaliť,
čo radšej nechať doma, čo si zobrať do lietadla a veľa iných dôležitých informácií. 🙂

 

Ste typ, ktorému zapiští srdce pri slove BALI ? Tropické podnebie, farebný život, odlišná kultúra, dlhý let, časový posun, jednoducho, čo najväčší kontrast k tomu, čo žijete tu na Slovensku? Potom klikaj TU.

 

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@detoxpobyt.sk

Pridať komentár

* Prosím vyplňte všetky polia správne

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Hviezda.