. Keď zažijete Bali, nezabudnete naň do konca života. Poďte do toho s nami!

Uchováme si len to, čo zažijeme. A keď zažijete Bali, nezabudnete naň do konca života. Poďte do toho s nami! :)

Poďte si s nami splniť sen, po ktorom ste vždy túžili! Chystáme sa na jógovo-poznávací pobyt na Bali v januári 2024

 

Chcete nabrať v novom roku druhý dych, zresetovať sa, dať si detox od všetkého a od všetkých alebo len chcete proste utiecť pred zimou a stráviť čas na miestach, ktoré sa opisujú ako skutočný raj na zemi? Tak už viac neváhajte a vyberte sa s nami na ostrov Bohov.

Po rokoch organizovania obľúbených pobytov na Slovensku sme sa rozhodli nám aj vám splniť sen a spoločne odletieť na Bali, prezývané aj ako miesto Bohov. Aďka, jedna z našich bývalých „detoxáčok“ totiž aktuálne žije aj s rodinkou na tomto magickom mieste a tak sa nám naskytla jedinečná možnosť, zažiť Bali aj z pohľadu, ktorý ako „bežný turista“ nikdy nezískate.

Denne nás bude teda sprevádzať nielen hodinami jogy, ale aj bežným životom tamojších obyvateľov. Tomu sa vraví šanca, ktorá prichádza možno len raz za život. 🙂 Prvý jogovo poznávací pobyt na Bali sme zorganizovali v januári 2023 a ako nám bolo si môžeš prečítať TU.

Pre veľký záujem a úspech sme si pre vás pripravili jógovo poznávací pobyt na Bali január 2024.

 

Čo môžete zažiť a čo vás čaká?

Zažiť s nami Bali môžeš niekoľkými spôsobmi, podľa svojich časových aj finančných možností, pripravili sme pre vás niekoľko možností na výber.

1. varianta

2-týždňový jogovo-poznávací pobyt na Bali (na dvoch miestach Bali, aby sme videli z tejto krásnej krajiny toho čo najviac)
Odlet 15. 1. – 28. 1. 2024 (prípadne sa k nám môžete pridať kedykoľvek v priebehu pobytu)

Odlet 15.1.2024 z letiska vo Viedni, prestup Taipei na Taiwane a následne odlet na Bali. S príjazdom do Viedne zo Slovenska ti tiež radi pomôžeme. Máme hromadný odchod z Nitry, ak prídeš do Nitry, odvezieš sa s nami až na letisko s nošou skupinkou, prípadne ťa vieme vyzdvihnúť niekde po ceste.

Pobyt zahŕňa transfer skupiny z letiska bezpečne do nádherného hotela priamo na pláži Sadara beach resort.

Prvých 5 dní budeme ubytovaní tu na krásnej slnečnej pláži s pokojným morom a rozprávkovou plážou. Prenádherná záhrada, exotické kvety, bazén, pláž, more a nenapodobiteľná starostlivosť balijského personálu nám vytvorí tie najlepšie podmienky na aklimatizáciu a oddych po dlhšom lete.

Hotel je typický svojim starostlivým personálom, masážami a fantastickým jedlom. Budeme oddychovať, spať, rozmaznávať sa, užívať si romantické prechádzky na pláži a čerstvé exotické ovocie.

Na vyšných 8 dní sa presunieme do vnútrozemia do vychýreného Ubudu a zažijeme Bali s jeho autentickou kultúrou, tradičnými chrámami a panenskou prírodou.
Budeme bývať v tomto nádhernom raji s domácou atmosférou: https://www.youtube.com/watch?v=sHKrCGQsiZY  

Videli ste film “Jedz, modli sa a miluj” s Juliou Roberts? Tak presne tam budeme 🙂  V Ubude si určite užijete nákupy – moje najlepšie odporúčanie je: zoberte si čo najviac prázdny kufor, nech máte dosť miesta na nádherné ale pritom lacné oblečenie z Bali.

Počas týchto dní vás čakajú :

  • raňajky z miestnych surovín (v cene)
  • slovensky hovoriacu sprievodkyňu Aďku, ktorá nás zavedie na tie najkrajšie zákutia Bali ( v cene)
  • ubytovanie v nádherných rezortoch, v rezorte v Ubude 15 min masáž zdarma ( v cene)
  • 4 hodiny jógy s Aďkou
  • možnosť absolvovať rôzne zážitkové výlety (balijský kurz varenia, Monkey forest, balijské trhy, slávnosti domácich atď alebo máte možnosť spoznávať okolie, prírodu a
    hľadať svoj vlastný vnútorný pokoj pri čerstvom kokose 🙂 Výlety sú mimo ceny za pobyt, pohybujú sa od pár € po cca max 25€ výlety v ktorých sú transfery, zážitky aj obed.

Medzi  najvychytenejšie atrakcie patria, ktoré môžeme navštíviť sú:

– ryžové polia
– vychýrené balijské vodopády a hojdačky
– historické chrámy a Monkey Forest, kde sa stretneme so zvedavými a maškrtnými opicami zoči-voči
– kurz výroby Mála náhrdelníku v miestnej dedinke s našim zámerom
– ochutnávka tých najlepších pochúťok a návšteva vynikajúcich miestnych reštaurácií
– trhy a kurz balijskeho varenia

– vrchol sopky za východu slnka
– a veľa veľa ďalšieho, na čo budeme mať chuť. 🙂

Odlet domov z letiska Denpasar Bali 28.1.2024 (transfer z hotela na letisko v cene). V rámci ceny za prvý variant pobytu bude: ubytovanie v oboch resortoch, transfery z letiska do hotelov a z hotelov na letisko, raňajky, poobedný dezert s kávičkou, sprievodkyňa Aďka, 4 hodiny jógy.

Cena:

do 31.5.2023 bezkonkurenčných 830€ !!

do 30.6.2023 fantastických 890€

do 30.8. cena 950€

Túto variantu sme pripravili pre tých, ktorí s nami v roku 2023 absolvovali 1. Variant Bali a radi by navštívili Bali, ale chceli by tentokrát vidieť iný kúsok z tohto ostrova Bohov. 🙂 ale pravdaže sa naň môžu úplne pokojne pridať aj tí, ktorí na Bali nikdy neboli. Sľubujeme, že vám urobíme nezabudnuteľný zážitok 🙂

2-týždňový jogovo-poznávací pobyt na Bali (na dvoch miestach Bali, aby sme videli z tejto krásnej krajiny toho čo najviac)
Odlet 26.1. -8.2. (prípadne sa k nám môžete pridať kedykoľvek v priebehu pobytu)

Odlet 26.1.2024 z letiska vo Viedni, prestup Taipei na Taiwane a hneď odlet na Bali. Pobyt zahŕňa transfer skupiny z letiska bezpečne do nádherného hotela priamo na pláži do rezortu Nirwana beach (foto tu).

Prvých 5 dní budeme ubytovaní tu na rozprávkovej slnečnej pláži s pokojným morom. Prenádherná záhrada, exotické kvety, bazén, pláž, more a nenapodobiteľná starostlivosť balijského personálu nám vytvorí tie najlepšie podmienky na aklimatizáciu a oddych po dlhšom lete. Hotel je typický svojim starostlivým personálom, masážami a fantastickým jedlom. Budeme oddychovať, spať, rozmaznávať sa, užívať si romantické prechádzky na pláži a čerstvé exotické ovocie.

Zvyšných 8 dní sa presunieme do vnútrozemia do vychýreného Ubudu a zažijeme Bali s jeho autentickou kultúrou, tradičnými chrámami a panenskou prírodou.

Budeme v TOMTO nádhernom raji s domácou atmosférou. Absolvujeme iné tipy výletov, chrámov, zážitkov, pláží a vodopádov ako pri prvej variante v Ubude. V rámci ceny za prvý variant pobytu bude: ubytovanie v oboch resortoch, transfery z letiska do hotelov a z hotelov na letisko, raňajky, poobedný dezert s kávičkou, sprievodkyňa Aďka, 4 hodiny jógy.

Odlet z letiska Denpasar Bali 8.2.2024 (transfer z hotela na letisko v cene).

V rámci ceny za druhý variant pobytu bude: ubytovanie v oboch resortoch, transfery z letiska do hotelov a z hotelov na letisko, raňajky, poobedný dezert s kávičkou, sprievodkyňa Aďka, 4 hodiny jógy.

Cena:

do 31.5.2023 bezkonkurenčných 830€ !!

do 30.6.2023 fantastických 890€

do 30.8. cena 950€

3. varianta

Moja skúsenosť a odporúčanie je: Ak už Bali, tak nech to stojí za to ! 🙂 Túto variantu sme pripravili pre tých, ktorí si dokážu urobiť dlhšie voľno a chcú sa naplno zžiť so životom, kultúrou a ľuďmi na Bali. Ak vám to práca dovolí, rozhodne poďte do tejto varianty s nami. Zažite autentický život na Bali, staňte sa na chvíľu domácimi, skúste si na Bali „žiť“ ako domáci, nielen ako turista.

Pomôžeme vám vybaviť si skúter, domáceho vodiča, aby ste mali a cítili absolútnu slobodu a vôňu Bali. Bez naháňania sa za výletmi. Mesiac na Bali vám dá čas, umožní vám prežiť celý deň pri vodopádoch, spoznať sa s domácimi v stánkoch s čerstvým ovocím, navštíviť najvychýrenejšie jógové štúdiá, sedieť len tak na ulici a sledovať život bez ponáhľania sa…

Odlet 15.1.2024 z letiska vo Viedni, prestup Taipei na Taiwane a hneď odlet na Bali. S príjazdom do Viedne zo Slovenska ti tiež radi pomôžeme.
Odlet z letiska Denpasar Bali 8.2.2024  (transfer z hotela na letisko v cene)
V cene pobytu sú zahrnuté prvé 2 varianty so všetkým čo obsahujú.

Cena : bezkonkurenčných 1690€ !!

4. varianta

Ak máš pocit, že sú pre teba dva týždne na oddych málo, ale mesiac príliš, môžeš ísť s nami do varianty, ktorú si sám vytvoríš. Môžeš sa k nám pridať kedykoľvek, na ako dlho máš chuť. Prispôsob cestu na Bali svojim pracovným, finančným aj osobným možnostiam a my ti radi vyrátame cenu na základe tvojho plánovaného príchodu a odchodu. Pridáš sa k nám a neminie ťa nič z našich plánovaných zážitkov a výletov. 🙂

Letenky: Cena letenky je mimo ceny samotného zájazdu, cena letenky sa pohybuje v sume od cca 750€ do 1000€ v závislosti od času zakúpenia letenky aj od leteckej spoločnosti. Väčšina skupiny ide tzv. skupinovým letom z Viedne. Ak sa nebojíš letieť sám, s lietaním máš skúsenosti, alebo sa k nám chceš pridať v inom termíne, z inej krajiny, či letiska, môžeš si zabezpečiť dopravu úplne nezávisle od skupiny. Ak máš väčšiu istotu pri lete so skupinkou, neváhaj sa nám ozvať a pomôžeme ti úplne so všetkým, čo k odletu a kúpe letenky potrebuješ. 🙂

Sme v tom spolu. 🙂

 

CENA POBYTOV platí  pri kurze medzi euro a balijské rupije v tomto pomere aktuálnom k 02.05.2023    1€=16000 IDR

Počasie na Bali:

Na Bali budeme cestovať v priebehu januára- februára, toto obdobie sa obyčajne na internete označuje za obdobie dažďov. Ako však hovorí naša sprievodkyňa Aďka, aj počasie an Bali sa zmenilo a už to nie je celkom tak ako vám povie ujo Google 🙂 Pre Bali je typické vlhké teplo, napriek vysokým teplotám sa neboj horúčosti akú poznáme na Slovensku. Na Bali je aj pri 30st. vlhko, dobre sa dýcha, vegetácia je zelená a všetko tam žije 🙂 Podnebie je veľmi príjemné. Naša vlastná skúsenosť za januára 2023 ukázala, že zo 14 dní nám zapršalo 2 dni – ideálny čas na relax na masážach, na oddych alebo kúpanie sa. Ja pri daždi sa vieš na Bali prechádzať, užívať si výlety pod pršiplášťom. Dážď je jemný, teplý a krátky.

Podmienky pre vstup na Bali:

Platný cestovný pas, pri odchode z krajiny musí platiť ešte 6 mesiacov
Víza – kupujú sa priamo na letisku, hodnota cca 30€

Povinnosť covid očkovania bola oficiálne zrušená a nevyžaduje sa od júna 2023.

V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás neváhaj kontaktovať mailom na info@detoxpobyt.sk
alebo ešte lepšie sa porozprávame priamo na 0948450888 a radi ti zodpovieme všetko, čo vieme. 🙂

Ak nad Bali skutočne premýšľaš, ozvi sa nám čo najskôr, nakoľko cena letenky k blížiacemu sa odletu vždy stúpa. Ak nám napíšeš na info@detoxpobyt.sk s ktorými variantom chceš s nami ísť, pošleme ti inštrukcie na úhradu zálohy na rezerváciu pobytu a to 300€
Následne ťa budeme inštruovať ako ďalej a pridáme ťa do našej online skupiny, kde vás budeme informovať vždy o všetkom dôležitom. 🙂

 

Aký je ďalší postup:

Napíš nám na info@detoxpobyt.sk termín o ktorý máš záujem z ponúkaných.

Následne ,prosím, uhraď zálohu vo výške 300€ na číslo účtu SK6011000000002617504363 , názov účtu Adriana Mahajan (spoluorganizátorka z Bali)

Následne ťa spojíme s pánom z leteckej spoločnosti, ktorý nám zabezpečuje letenky na spoločnom lete a každého nového účastníka zájazdu, ktorý pribudne pridáva do rovnakého lietadla. Bude potrebovať údaje z tvojho pasu a bude  ťa ďalej o všetkom informovať. (ak chceš letieť osobitným letom, z inej krajiny a pod. môžeš si samozrejme letenku zabezpečiť sam/a)

Víza si kupujeme spoločne priamo na letisku na Bali.

Ak chceš riešiť aj cestovné poistenie, spojíme ťa s našim kolegom, ktorý nám zabezpečuje to najvýhodnejšie poistenie – stačí mesiac pred pobytom.

Pridáme ťa do našej do whatsap skupinky (cez tento kanál komunikujeme aj na Bali)

O celom postupe cesty budete priebežne informovaní, vždy sa včas všetko dozviete, dôležité veci budeme aj viackrát pripomínať. Pred cestou dostanete presné odporúčania, čo si zbaliť, čo radšej nechať doma, čo si zobrať do lietadla, ako to bude so zámenou peňazí a veľa iných dôležitých informácií 🙂

 

Tešíme sa na spoločné zážitky 🙂

 

Chcete byť informovaní,keď budeme pripravovať ďalší pobyt na Bali? Nechajte nám váš email.


Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@detoxpobyt.sk

Komentáre k článku

[…] Ste typ, ktorému zapiští srdce pri slove BALI ? Tropické podnebie, farebný život, odlišná kultúra, dlhý let, časový posun, jednoducho, čo najväčší kontrast k tomu, čo žijete tu na Slovensku? Potom klikaj TU. […]

Pridať komentár

* Prosím vyplňte všetky polia správne

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Hviezda.