. 18.-24.6.2024 Penzión Harmónia, Modra • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Termín pobytu:

18.3. – 24.3. 2024

Nástup v prvý deň okolo obeda, čas bude upresnený spolu s inštrukciami cca 7 dní pred nástupom na pobyt podľa programu. Odchod z penziónu je v posledný deň do 10:00 hod.

 

Pre koho je pobyt určený:

Pobyt je určený pre začiatočníkovktorí s nami ešte hladovkový pobyt neabsolvovali aj pre pokročilých, ktorí s nami už minimálne raz boli. V minulosti sme delili termíny na pokročilých a začiatočníkov. Prax nám ukázala, že mix začiatočníkov s pokročilými je prínosný pre obe strany. Program následne prispôsobujeme podľa počtu začiatočníkov a pokročilých v skupine. Prinášame tak aj možnosť cvičiť v dvoch skupinách podľa toho, kto sa na čo cíti a podľa svojich možností. Naši absolventi si môžu vypočuť so začiatočníkmi opakovane prednášky, ktoré už počuli, alebo si zvoliť iný program.

 

Miesto pobytu a ubytovanie:

Detoxikovať budeme na mieste , ktoré je na to ako stvorené. Penzión Modra Harmónia je zasadený v nádhernom prostredí obkolesenom lesmi s veľkorysým areálom ako stvoreným na cvičenia a oddych v absolútnom pokoji ukrytý pred civilizáciou.

Ubytovanie je v 2-lôžkových izbách s oddelenými lôžkami alebo v chatke, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti areálu penziónu. Chatka je pre osem osôb a disponuje s jednou 1-lôžkovou, s dvomi 2-lôžkovými a s jednou 3-lôžkovou izbou.

Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu. Príplatok za samostatnú izbu je 280€ (počet samostatných izieb je obmedzený, po vyplnení prihlášky vás budeme kontaktovať, či sú takéto miesta ešte voľné).

Izby aj chatka majú vlastné sociálne zariadenie s balkónom, s výhľadom na záhradu, TV a pripojením na internet.

V areáli je zabezpečené bezplatné parkovanie pre účastníkov.

Účastníkov s pohybovými problémami ubytujeme na prízemí. (penzión je dvojposchodový). Ak máte záujem ubytovať sa z rôznych dôvodov práve na poschodí, môžete nám to napísať do prihlasovacieho formulára.

Obmedzenia v penzióne: Nie sú žiaľ povolené domáce zvieratá a našťastie je zakázané fajčenie.

V areáli penziónu sa nachádza nádherná záhrada, jazierko, v okolí množstvo ľahkých turistických chodníčkov. Možnosť požičať si športové náčinie. Je možnosť priniesť si vlastné bicykle, v penzióne je možnosť na ich uskladnenie.

Penzión Harmónia
Penzión Harmónia
2-lôžková izba
2-lôžková izba
Chatka
Chatka
Záhrada
Záhrada
Joga v záhrade
Joga v záhrade
Prechádzky v lese
Prechádzky v lese

Čo budeme jesť/piť:

Počas celého pobytu budeme detoxikovať, to znamená piť špeciálne namiešané čaje určené na detoxikáciu orgánov, pomocou ktorých telo dokáže odvádzať najviac škodlivých látok z tela. K tomu budú podávané  ovocné a zeleninové šťavy, citrónová šťava a čistá voda.

Cena za pobyt zahŕňa:

  • 6x ubytovanie v pohodlnom penzióne a ubytovací poplatok obci
  • každý deň zeleninová a ovocná šťava plná vitamínov /1l šťavy na deň/
  • 3x denne špeciálne namiešané bylinné detoxikačné čaje našou fytoterapeutkou – čaje sú namiešané na podporu detoxikácie jednotlivých orgánov tela
  • Citróny/citrónová šťava a horká soľ a ďalšie pomôcky pre alternatívne detoxikačné techniky
  • 2x denne cvičenie zamerané na rýchlejšiu detoxikáciu tela, vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, zamerané na pohyblivosť kĺbov, uvoľnenie chrbtice, jogové asány, strečing, pilates, bodyart alebo čchikung podľa programu jednotlivých pobytov.
  • priestor na individuálne cvičenie alebo beh
  • prechádzky a ľahké túry do okolia
  • poradenstvo a konzultácia o zdraví, prírodnej liečbe, bylinkách…
  • workshopy a kurzy podľa ponuky konkrétneho pobytu
  • každý deň prednáška od odborníkov z oblasti zdravého životného štýlu

 

K dispozícii je v penzióne sauna (klasická a infra) aj oxygenterapia. Vstupy do wellness nie sú zahrnuté v cene pobytu a platia sa priamo na recepcii penziónu. Na pobyte sú k dispozícii počas celého dňa certifikované masérky a kozmetička, ktorých služby nie sú v cene pobytu. Cena za 30 minútovú masáž = 15€, cena za 60 minútovú masáž = 25€, cena za 90 minútovú masáž = 35€. Na masáže je možné objednať sa priamo na pobyte a vybrať si z druhov masáží, ktoré masérky na pobyte ponúkajú. Obyčajne sú to klasická masáž, reflexná masáž chodidiel, lymfatická masáž, spineworks, kraniosakrálna terapia, terapia tibetskými misami, rebozo a iné.

Denný program je, samozrejme,  možné upraviť si podľa svojich preferencií.

Urobíme všetko pre to, aby bol pobyt vyvážený. Aby ste mali dostatok pohybu tak potrebného na odvádzanie toxických látok z tela, aby ste mali dosť oddychu na regeneráciu tela a hlavne aby sme vám zamestnali myseľ aktivitami, pri ktorých vás ani nenapadne myslieť na jedlo.

 

CENA POBYTU: 479€

 

AK VÁM EŠTE CHÝBA ODPOVEĎ NA INFORMÁCIE, KTORÉ VÁS ZAUJÍMAJÚ, URČITE ICH NÁJDETE TU. AK BY STE JU TAM NENAŠLI, POKOJNE SA NA NÁS OBRÁŤTE MAILOM NA INFO@DETOXPOBYT.SK ALEBO NA 0948450888 A RADI VÁM PORADÍME.

KLIKNITE NA LINK PRE VYPLNENIE NEZÁVÄZNEJ PRIHLÁŠKY, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONTAKTOVAŤ : 

 

VYPLŇTE NEZÁVÄZNÚ PRIHLÁŠKU

 

 

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Srdce.