. 5.7 - 11.7.2021 Penzión Harmónia, Modra (pre začiatočníkov) • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Termín pobytu:

5.7. -11.7.2021  (pondelok – nedeľa)

Nástup v prvý deň okolo obeda, čas bude upresnený spolu s inštrukciami cca 10 dní pred nástupom na pobyt podľa programu. Odchod z penziónu je v posledný deň do 10:00 hod.

 

Pre koho je pobyt určený:

Pobyt je určený pre začiatočníkov, ktorí s nami ešte hladovkový pobyt neabsolvovali. Prečo je to tak, si môžete prečítať TU . Na tento termín sa však môžu prihlásiť aj tí, ktorí s nami už na pobyte pre začiatočníkov boli ale radi si vypočujú niektoré z tém opakovane.

 

Miesto pobytu a ubytovanie:

Detoxikovať budeme na mieste , ktoré je na to ako stvorené. Penzión Modra Harmónia je zasadený v nádhernom prostredí obkolesenom lesmi s veľkorysým areálom ako stvoreným na cvičenia a oddych v absolútnom pokoji ukrytý pred civilizáciou.

Ubytovanie je v 2-lôžkových izbách s oddelenými lôžkami. Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu.

Príplatok za samostatnú izbu je 180€ (počet samostatných izieb je obmedzený, po vyplnení prihlášky vás budeme kontaktovať, či sú takéto miesta ešte voľné)

Izby majú vlastné sociálne zariadenie s balkónom, s výhľadom na záhradu, TV a pripojením na internet.

V areáli je zabezpečené bezplatné parkovanie pre účastníkov.

Účastníkov s pohybovými problémami ubytujeme na prízemí. (penzión je dvojposchodový). Ak máte záujem ubytovať sa z rôznych dôvodov práve na poschodí, môžete nám to napísať do prihlasovacieho formulára.

Obmedzenia v penzióne: Nie sú žiaľ povolené domáce zvieratá a chvalabohu je zakázané fajčenie.

V areáli penziónu sa nachádza nádherná záhrada, jazierko, v okolí množstvo ľahkých turistických chodníčkov. Možnosť požičať si športové náčinie. Je možnosť priniesť si vlastné bicykle, v penzióne je možnosť na ich uskladnenie.

Penzion Harmonia Modra - detoxikacny pobyt

Čo budeme jesť/piť:

Počas celého pobytu budeme detoxikovať, to znamená piť špeciálne namiešané čaje určené na detoxikáciu orgánov, pomocou ktorých telo dokáže odvádzať najviac škodlivých látok z tela. K tomu budú podávané  ovocné a zeleninové šťavy, citrónová šťava a čistá voda.

Cena za pobyt zahŕňa:

 • 6x ubytovanie v pohodlnom penzióne a ubytovací poplatok obci
 • každý deň zeleninová a ovocná šťava plná vitamínov /1l šťavy na deň/
 • 3x denne špeciálne namiešané bylinné detoxikačné čaje našou fytoterapeutkou – čaje sú namiešané na podporu detoxikácie jednotlivých orgánov tela
 • citróny a horká soľ a ďalšie pomôcky pre alternatívne detoxikačné techniky
 • diagnostika zdravotných problémov
 • 2x denne cvičenie zamerané na rýchlejšiu detoxikáciu tela, vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, zamerané na pohyblivosť kĺbov, uvoľnenie chrbtice, jogové asány, strečing, pilates, bodyart alebo čchikung podľa programu jednotlivých pobytov.
 • priestor na individuálne cvičenie alebo beh
 • prechádzky a ľahké túry do okolia
 • poradenstvo a konzultácia o zdraví, prírodnej liečbe, bylinkách…
 • workshopy a kurzy podľa ponuky konkrétneho pobytu
 • každý deň prednáška od odborníkov z oblasti zdravého životného štýlu

K dispozícii bude certifikovaná masérka, ktorej služby nie sú v cene pobytu. Cena za 30 minútovú masáž = 10€, cena za 60 minútovú masáž = 20€, cena za 90 minútovú masáž = 30€. Na masáže je možné objednať sa priamo na pobyte a vybrať si z druhov masáží, ktoré masérky na pobyte ponúkajú.

Denný program je, samozrejme,  možné upraviť si podľa svojich preferencií.

Urobíme všetko pre to, aby bol pobyt vyvážený. Aby ste mali dostatok pohybu tak potrebného na odvádzanie toxických látok z tela, aby ste mali dosť oddychu na regeneráciu tela a hlavne aby sme vám zamestnali myseľ aktivitami, pri ktorých vás ani nenapadne myslieť na jedlo .

V roku 2020 nám do plánovania pobytov zasiahla Korona  a opatrenia, ktoré s ňou súviseli, medzi nimi aj zákaz zhromažďovania sa. Ak sa bude situácia opakovať aj tento rok, prihlásení záujemcovia na pobyt dostanú možnosť posunúť si termín na priaznivejšie obdobie alebo požiadať o vrátenie platby tak ako tomu bolo aj počas celého roku 2020.

Cena pobytu: 350€

 

KLIKNIte NA LINK PRE VYPLNENIE NEZÁVÄZNEJ PRIHLÁŠKY, BUDEME vás NÁSLEDNE KONTAKTOVAŤ : LINK NA PRIHLASOVACÍ DOTAZNÍK

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín


Kto je začiatočník a kto pokročilý "Zistiť viac"

Náhradný Termin


Kto je začiatočník a kto pokročilý "Zistiť viac"

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 180€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli. Za odpovede dostanete od nás malý darček priamo na pobyte - platí pre nových účastníkov :

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ:
ánonie


Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Auto.