. 6.5.-12.5.2023 Penzión Harmónia, Modra • Detoxikačný pobyt zameraný na ozdravenie tela

Termín pobytu:

6.5. – 12.5. 2024

Nástup v prvý deň okolo obeda, čas bude upresnený spolu s inštrukciami cca 7 dní pred nástupom na pobyt podľa programu. Odchod z penziónu je v posledný deň do 10:00 hod.

 

Pre koho je pobyt určený:

Pobyt je určený pre začiatočníkov, ktorí s nami ešte hladovkový pobyt neabsolvovali aj pre pokročilých, ktorí s nami už minimálne raz boli. V minulosti sme delili termíny na pokročilých a začiatočníkov. Prax nám ukázala, že mix začiatočníkov s pokročilými je prínosný pre obe strany. Program následne prispôsobujeme podľa počtu začiatočníkov a pokročilých v skupine. Prinášame tak aj možnosť cvičiť v dvoch skupinách podľa toho, kto sa na čo cíti podľa svojich možností. Naši absolventi si môžu vypočuť so začiatočníkmi opakovane prednášky, ktoré už počuli, alebo si zvoliť iný program.

Miesto pobytu a ubytovanie:

Detoxikovať budeme na mieste , ktoré je na to ako stvorené. Penzión Modra Harmónia je zasadený v nádhernom prostredí obkolesenom lesmi s veľkorysým areálom ako stvoreným na cvičenia a oddych v absolútnom pokoji ukrytý pred civilizáciou.

Ubytovanie je v 2-lôžkových izbách s oddelenými lôžkami alebo v chatke, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti areálu penziónu. Chatka je pre osem osôb a disponuje s jednou 1-lôžkovou, s dvomi 2-lôžkovými a s jednou 3-lôžkovou izbou.

Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu. Príplatok za samostatnú izbu je 280€ (počet samostatných izieb je obmedzený, po vyplnení prihlášky vás budeme kontaktovať, či sú takéto miesta ešte voľné).

Izby aj chatka majú vlastné sociálne zariadenie s balkónom, s výhľadom na záhradu, TV a pripojením na internet.

V areáli je zabezpečené bezplatné parkovanie pre účastníkov.

Účastníkov s pohybovými problémami ubytujeme na prízemí. (penzión je dvojposchodový). Ak máte záujem ubytovať sa z rôznych dôvodov práve na poschodí, môžete nám to napísať do prihlasovacieho formulára.

Obmedzenia v penzióne: Nie sú žiaľ povolené domáce zvieratá a našťastie je zakázané fajčenie.

V areáli penziónu sa nachádza nádherná záhrada, jazierko, v okolí množstvo ľahkých turistických chodníčkov. Možnosť požičať si športové náčinie. Je možnosť priniesť si vlastné bicykle, v penzióne je možnosť na ich uskladnenie.

Penzión Harmónia
Penzión Harmónia
2-lôžková izba
2-lôžková izba
Chatka
Chatka
Záhrada
Záhrada
Joga v záhrade
Joga v záhrade

Čo budeme jesť/piť:

Počas celého pobytu budeme detoxikovať, to znamená piť špeciálne namiešané čaje určené na detoxikáciu orgánov, pomocou ktorých telo dokáže odvádzať najviac škodlivých látok z tela. K tomu budú podávané  ovocné a zeleninové šťavy, citrónová šťava a čistá voda.

Cena za pobyt zahŕňa:

  • 6x ubytovanie v pohodlnom penzióne a ubytovací poplatok obci
  • každý deň zeleninová a ovocná šťava plná vitamínov /1l šťavy na deň/
  • 3x denne špeciálne namiešané bylinné detoxikačné čaje našou fytoterapeutkou – čaje sú namiešané na podporu detoxikácie jednotlivých orgánov tela
  • Citróny/citrónová šťava a horká soľ a ďalšie pomôcky pre alternatívne detoxikačné techniky
  • 2x denne cvičenie zamerané na rýchlejšiu detoxikáciu tela, vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých, zamerané na pohyblivosť kĺbov, uvoľnenie chrbtice, jogové asány, strečing, pilates, bodyart alebo čchikung podľa programu jednotlivých pobytov.
  • priestor na individuálne cvičenie alebo beh
  • prechádzky a ľahké túry do okolia
  • poradenstvo a konzultácia o zdraví, prírodnej liečbe, bylinkách…
  • workshopy a kurzy podľa ponuky konkrétneho pobytu
  • každý deň prednáška od odborníkov z oblasti zdravého životného štýlu

K dispozícii je v penzióne sauna (klasická a infra) aj oxygenoterapia. Vstupy do wellness nie sú zahrnuté v cene pobytu a platia sa priamo na recepcii penziónu. Na pobyte sú k dispozícii počas celého dňa certifikované masérky a kozmetička, ktorých služby nie sú v cene pobytu. Cena za 30 minútovú masáž = 15€, cena za 60 minútovú masáž = 25€, cena za 90 minútovú masáž = 35€. Na masáže je možné objednať sa priamo na pobyte a vybrať si z druhov masáží, ktoré masérky na pobyte ponúkajú. Obyčajne sú to klasická masáž, reflexná masáž chodidiel, lymfatická masáž, spineworks, kraniosakrálna terapia, terapia tibetskými misami, rebozo a iné.

Denný program je, samozrejme,  možné upraviť si podľa svojich preferencií.

Urobíme všetko pre to, aby bol pobyt vyvážený. Aby ste mali dostatok pohybu tak potrebného na odvádzanie toxických látok z tela, aby ste mali dosť oddychu na regeneráciu tela a hlavne aby sme vám zamestnali myseľ aktivitami, pri ktorých vás ani nenapadne myslieť na jedlo.

 

 

CENA POBYTU: 479€

 

AK VÁM EŠTE CHÝBA ODPOVEĎ NA INFORMÁCIE, KTORÉ VÁS ZAUJÍMAJÚ, URČITE ICH NÁJDETE V NAŠICH NAJČASTEJŠIE KLADENÝCH OTÁZKACH . AK BY STE JU TAM NENAŠLI, POKOJNE SA NA NÁS OBRÁŤTE MAILOM NA INFO@DETOXPOBYT.SK ALEBO NA 0948450888 A RADI VÁM PORADÍME.

 

KLIKNITE NA LINK PRE VYPLNENIE NEZÁVÄZNEJ PRIHLÁŠKY, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONTAKTOVAŤ :

 

VYPLŇTE NEZÁVÄZNÚ PRIHLÁŠKU

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta - dôležité pre vystavenie faktúry)*

Telefón*

Termín

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, zápcha, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, epilepsia, anorexia, bulímia, panická porucha, tetánia atď.) Informácie, vďaka ktorým Vám vieme namiešať čaje na mieru.

Užívanie liekov (vypíšte lieky, ktoré užívate pravidelne aj príležitostne - na čo sú lieky určené, aj lieky na upokojenie)

Alergia na zeleninu/ovocie/byliny (nižšie vypíšte druhy, na ktoré máte alergiu, aj alergia na peľ)

Ako by ste očíslovali svoju fyzickú kondíciu na škále 1-5 ako v škole, pričom 1= najlepšie? Pomôže nám, ak nám napíšte akému športu sa venujete a ako často, aby sme vedeli prispôsobiť náročnosť cvičenia podľa prihlásených účastníkov.

Skúsenosť (napíšte nám, ak ste už pobyt s hladovkou absolvovali - kedy, kde, u koho)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 240€
(Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu)
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli: (platí pre nových účastníkov)

Čo očakávate od pobytu?

Mám záujem uplatniť si detoxpobyt v rámci rekreačného poukazu, ktorý mi poskytuje zamestnávateľ alebo si faktúru uplatniť v účtovníctve. Ak odpoviete áno, napíšte nám, prosím, do kolónky nižšie, aký text má obsahovať potvrdenie o absolvovaní pobytu pre vášho zamestnávateľa, nakoľko každý zamestnávateľ si určuje iné podmienky. Alebo nám tento text napíšte dodatočne na info@detoxpobyt.sk najneskôr týždeň pred nástupom na pobyt.
ánonie

Poznámka k poukazu:

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk.
ČÍTAŤ VIAC

Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.
ČÍTAŤ VIAC


Pre overenie označte Hviezda.