Zdravie

Zdravie

Postenie bez jedla je tým najjednoduchším a najlacnejším spôsobom ako dokážete odľahčiť telo, očistiť črevá, nechať oddýchnuť žalúdok. Spôsob, kedy telo nie je zaťažované trávením potravy a teda má niekoľkonásobne rýchlejšiu regeneračnú schopnosť. Telo je úžasný orgán, ktorý sa do veľkej mieri dokáže čistiť samé za predpokladu ak sa oň dokážeme starať pravidelne a zodpovedne každý deň. Ak nie, výsledok na seba nenechá dlho čakať a dôkaz, že sa nedokáže rýchle a účinne zbaviť balastu z nevhodnej stravy, z liekov, chémie v kozmetike a pod. sa prejaví prvými príznakmi zdravotných problémov.

Na detoxikačných pobytoch podávame okrem čajov aj ovocné a zeleninové šťavy vďaka čomu dostane telo prísun vitamínov „rovno do žíl“ bez zaťažnia trávenia a vylučovania. Sami na sebe behom pár dní uvidíte prílev energie, zlepšenie stavu pokožky, ľahkosť, výkonnosť, vynikajúci spánok a chuť do života.

Pôst na šťavách je mimoriadne vhodný pre všetky vekové kategórie a odporúčame ho vykonať aspoň raz za rok

 

Tešíme sa, že budeme môcť byť  pri tom 🙂

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno*

Adresa*

Telefón*

Termin

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Ak ste sa už na našom pobyte zúčastnili, uveďte, prosím, termín:

Choroby alebo zdravotné problémy:

Alergia na zeleninu/ovocie (nižšie vypíšte druhy zeleniny a ovocia, na ktoré máte alergiu

Evidenčné číslo vozidla:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 60€
ánonie

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli :

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk. Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.

Please leave this field empty.