Olej a grepová šťava pre očistu pečene a žlčníka

Olej a grepová šťava pre očistu pečene a žlčníka

Olej a grepová šťava pre očistu pečene a žlčníka

Pridané od Detoxpobyt | 6. októbra 2017
detoxpobyt.sk - olejový detox s grepom

Trápia vás žlčníkové kamene? Tieto dve zázračné ingrediencie sa používajú v homeopatii na očistu žlčníka a pečene s úžasnými výsledkami. Vyskúšajte však tento detoxikačný nápoj aj vtedy ak máte tieto príznaky:

  • nadváha
  • veľká únava
  • vypadávanie vlasov
  • kovový dych alebo iný zápach z úst
  • pálenie záhy
  • podráždenosť a rýchle zmeny nálad

 

Toto všetko môžu byť príznaky zlého fungovania pečene, ktoré by sme na prvý pohľad tomuto orgánu určite nepripisovali 🙂

 

Čo budete na túto očistnú žlčníkovú kúru potrebovať?

 

Pred očistnou kúrou z grepov a oleja sa niekoľko dní stravujte zdravo – odporúča sa konzumovať veľa jabĺk, až 4 denne – v rôznych formách, pokojne aj ako džús. Tento krok zefektívňuje pôsobenie očistnej kúry a zlepšuje jej výsledky.

V deň kedy sa chystáte kúru vykonať si dajte len ľahké raňajky bez tuku a celý deň sa stravujte striedmo, odporúča sa piť len zeleninové a ovocné šťavy, alebo len veľmi ľahké jedlá. Úplne sa vyhnite mastným a vyprážaným jedlám, ale aj avokádu, syrom, orechom.

 

Večer pred spaním si pripravte nápoj zložený z 1dcl olivového oleja a šťavy z jedného grapefruitu. Tieto dve zložky poriadne premiešajte, aby sa zjednotili.

Vypite tento nápoj pred spaním, snažte sa ho vypiť naraz.

 

Po vypití si ľahnite do postele a relaxujte. Nevykonávajte už žiadnu prácu, choďte si odpočinúť. Odporúča sa ležať na pravom boku.

 

Ráno pri vyprázdnení očakávajte, že z vášho tela výjdu malé časti zelených žlčníkových kameňov, alebo aj pomerne veľké kusy, stolica môže byť dokonca zafarbená na zeleno, čo je znakom toho, že sa v žlčníku rozkladajú kamene.

Očistnú kúru absolvujte aspoň 2x za rok.

 

Po tejto očistnej žlčníkovej kúre si doprajte deň oddychu a ľahkého jedla – deň začnite pohárom jablkovej šťavy a veľa relaxujte.

 

Okrem pozitívnych účinkov na čistenie pečene a žlčníka je tento nápoj vhodný pre všetkých, ktorí chcú schudnúť a potrebujú sa zbaviť nadbytočného tuku.

Pridať komentár

* Prosím vyplňte všetky polia správne

Súvisiace Blogy

detoxpobyt.sk_hrubecrevo
Pridané od Detoxpobyt | 10. februára 2018
Ako detoxikovať hrubým črevom
Kto by povedal, ako úzko súvisí silná imunita so zdravým a bezproblémovým chodom hrubého čreva. Naše telá sú nesmierne dômyselne vykonštruované, orgány sú na seba dokonale napojené a vzájomne sa ovplyvňujú. Hrubé...
detoxpobyt.sk_malachov
Pridané od Detoxpobyt | 5. februára 2018
Detox podľa Malachova
Genadij Petrovič Malachov je známy ruský terapeut. Zameriava sa na očistu organizmu prostredníctvom liečebnej sily prírody, múdrosti ľudského tela a vedomej mysle. Podľa jeho teórie choroby do života človeka vstupujú z viacerých...
detoxpobyt.sk_stavy
Pridané od Detoxpobyt | 1. februára 2018
Význam ovocných a zeleninových štiav pri detoxikácii
Význam ovocných a zeleninových štiav pre očistu tela je dobre známy po celom svete. V západnej Európe sa liečenie pomocou ovocia a zeleniny stalo súčasťou lekárskej a liečiteľskej praxe už v 19. storočí. Kedy by...

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno*

Adresa*

Telefón*

Termin

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Ak ste sa už na našom pobyte zúčastnili, uveďte, prosím, termín:

Choroby alebo zdravotné problémy:

Alergia na zeleninu/ovocie (nižšie vypíšte druhy zeleniny a ovocia, na ktoré máte alergiu

Evidenčné číslo vozidla:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 60€
ánonie

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli :

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk. Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.

Please leave this field empty.