Fyzické aktivity

Fyzické aktivity

Základným kameňom našich pobytov spojených s detoxikáciou je pohyb. Pohyb, ktorý zvládnu všetky vekové aj hmotnostné kategórie.

Pôjde predovšetkým o dlhé prechádzky (niekoľko km denne). Vďaka chôdzi dochádza k rýchlejšiemu vyplavovanu toxínov z tela ako aj k naštartovaniu lymfatického systému, ktorého zlé fungovanie spôsobuje to, že telo ani jeho orgány nefungujú správne.

Denne sa budeme venovať tiež čchikungu – pomalému plynulému cvičeniu s dôrazom na dýchanie, ktoré má regeneračný a ozdravný vplyv na všetky vnútorné orgány, telo harmonizuje, upokojuje a vracia nám stratenú vnútornú rovnováhu.

Pohyb doplníme tiež pravidelným cvičením jógy pomocou certifikovanej lektorky. Ide o hatha jógu, teda najstarší typ jógy, pri ktorej nemusíte vedieť vyložiť si nohu za hlavu 🙂 Budeme cvičiť jednoduché asány /polohy, pri ktorých kladieme dôraz na dych a vizualizáciu.

Cvičení a pohybových aktivít sa nemusíte obávať ani vtedy, ak je váš vek vyšší, či máte slabšiu kondíciu. Aktivity sú zostavené tak, aby ich zvládli všetky vekové skupiny s ľahkosťou a príjemným pocitom.

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno*

Adresa*

Telefón*

Termin

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Ak ste sa už na našom pobyte zúčastnili, uveďte, prosím, termín:

Choroby alebo zdravotné problémy:

Alergia na zeleninu/ovocie (nižšie vypíšte druhy zeleniny a ovocia, na ktoré máte alergiu

Evidenčné číslo vozidla:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 60€
ánonie

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli :

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk. Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.

Please leave this field empty.