Daruj detoxikačný pobyt

Daruj detoxikačný pobyt

Darujte zdravie svojim blízkym.

Pripravili sme pre vás možnosť darovať darčekovú poukážku na detoxikačný pobyt. Darujete tým skutočne hodnotný darček, ktorý obdarovanému prinesie relax, schudnutie a navráti zdravie.

 

detoxpobyt.sk_darcekovypoukaz

 

Poukážky sú vytlačené na darčekovom papieri, v peknom dizajne. Jej platnosť je 12 mesiacov. Termín pobytu si obdarovaný môže vybrať sám. Poukážku pošleme poštou vám, alebo priamo obdarovanému.

Ak máte záujem o kúpu poukážky kontaktujte nás na info@detoxpobyt.sk

Mám záujem o články, zaujímavosti a o nové termíny pobytov

Kliknite sem

Detoxikacny Pobyt Footer Logo

Prihláška

Prihláška na detoxikačný pobyt. Ďakujeme, že údaje vyplníte kompletne a pravdivo, čím nám uľahčíte administratívu a organizáciu pobytu :)

Email*

Meno a priezvisko*

Adresa (vrátane mesta)*

Telefón*

Termin

Náhradný Termin

Dátum narodenia

Vaša váha a výška:

Choroby alebo zdravotné problémy (pre absolvovanie detoxpobytu veľmi dôležitá informácia – operácie, užívanie liekov, prekonanie chemoterapie - kedy, atď.):

Alergia na zeleninu/ovocie (nižšie vypíšte druhy zeleniny a ovocia, na ktoré máte alergiu)

Mám záujem o ubytovanie na izbe s:

Mám záujem o samostatnú izbu za príplatok 60€
ánonie

Iné informácie, ktoré by pre nás mohli byť dôležité :

Budeme radi, ak nám napíšete, odkiaľ ste sa o nás dozvedeli :

Prehlasujem a súhlasím, že som túto prihlášku vyplnil/a pravdivo a budem rešpektovať pokyny pred, počas a po detoxikačnom pobyte. Ak som neuviedol/neuviedla choroby, zdravotné problémy a lieky alebo nebudem dodržiavať pokyny počas detoxikačného pobytu, som si vedomý/á možného nepriaznivého vplyvu na zdravotný stav. Objednávkou detoxikačného pobytu súhlasím s Obchodnými podmienkami uvedenými na stránke www.detoxpobyt.sk. Súhlasím so spracovaním osobných údajov týkajúcich sa aj zdravia uvedených v tejto prihláške.

Please leave this field empty.